Dzień Rodziny

Dzień Rodziny w tym roku odbył się w naszym Domu w dniach 24 i 25 maja. Najpierw swoje święto miały dzieci i młodzież ze szkoły i przedszkola, a w kolejnym dniu WTZ.

Dzień ten od lat obchodzimy wspólnie z bliskimi naszych podopiecznych. Gościmy wtedy w Ośrodku: rodziców, rodzeństwo, a czasem nawet ciocie i babcie naszych dzieci.

W tym roku na tą okazję w ogrodzie został rozłożony plac zabaw i trampolina, które cieszyły się dużą popularnością szczególnie wśród młodszego rodzeństwa naszych wychowanków.

Szczególna atrakcją uroczystości był występ Pana Krzysztofa Bigaja. Recital, który nam zaprezentował przybliżył twórczość Eugeniusza Bodo i był bliski sercu wielu odbiorców.

Dzieci i młodzież przygotowały życzenia i krótką inscenizację w której „wybudowały robotka” mającego pomagać rodzicom w pracach domowych. Krzyś, który wcielił się w rolę tytułową otrzymał wielkie brawa i uznanie.

Była piękna muzyka, dobra zabawa, ruch na świeżym powietrzu i poczęstunek – ciepły posiłek oraz pyszna szarlotka w lodami, która dosłodziła każdy z tych dni.

Skip to content